Quantcast
Sign in with Twitter

Username:

562 Following   150 Followers   2,194 Tweets

Join Twitter 1/15/12

Reverse Tweets
@UEFAcomOndrejZ Děkuji za reakci. Vidět je to dobře, ale není jasné, jestli jsou to peníze od hráčů, nebo z kasy reprezentace.Kdo ? Komu ? A hlavně koho peníze věnuje ? https://t.co/f6CU5jecvn@richoleque Matka dělá u místního oficial bio zemědělce a prodávají cherry rajčata kilo za kilo, no neber to :)@richoleque Je pravda, že byrokracie cenu šíleně navyšuje. Kupuju biobrambory (bez bio známky) za 6-8kč kilo, na černým trhu samozřejmě.
9/2
2014
@richoleque to je hotovej zázrak, dáš tam zbytky od oběda a večer máš 3 vejce. Ještě o 2 víc a už by se to dalo brát jako Perpetuum mobile@eurofanda Herman je naprosto přesná ikona evropské politiky.Omlouvám se za dnešní bouřky, můžu za to já. Pil jsem tohle, ještě s dalším neznabohem http://t.co/tE9NcgtzRB
8/31
2014
To, že máme mistra světa v judu, je pro představu asi takovej zázrak jako mít mistra světa v F1, předsedat G7, či vyrobit nejrychlejší auto.
Retweeted by Ales Kratochvil@MedidekPu Doporučuji https://t.co/uuPHlamI5K každý týden nová kompilace
8/30
2014
Svižný dotační tok do firem koncernu Agrofert minfina loni pokračoval.Hranice padla. Agrofert je největším českým soukromým příjemcem dotací
Retweeted by Ales Kratochvil@mcumpl Ta podoba vašich dětí je naprosto neuvěřitelná, to nejsou děti, to jsou klony."Hudebníci hráli před pražským magistrátem, z okna je polili vodou" Chválím. Stop hudebnímu smogu !
8/29
2014
@bibalukas Občas se na pravidla vůbec nehraje http://t.co/gBetzhzz8H@FredBrooker @Makovice_V http://t.co/kIM7zUVrTq@Makovice_V Tuhle story jsem včera četl, ale nemám co mluvit, taky jsem už párkrát takhle něco "opravil".@Makovice_V No jo, připojení drátku musí udělat hodný soused, na to se nevolá firma :)@Makovice_V @FredBrooker Ono to není tak jednoduché, jak se může zdát. Zkuste si vybavit el. firmu nářadím a pak na ně ročně dělat revize.@wasyl1984 Škoda toho omezení na kytary, Kocábovo "Pražákům těm je hej" nemůže soutěžit. Není asi nejlepší, ale určitě nejzajímavější.Pamatujete si když jste jako děti dostali prasátko, jako pokladničku? To vás učili dávat vaše peníze sviním...
Retweeted by Ales Kratochvil
8/28
2014
Na volby.cz jsou už seznamy kandidátů do komunálních voleb: http://t.co/45ErbF6LmB
Retweeted by Ales Kratochvil@zevloun Nic nemá na "Oskárek" na Java telefonuVčera jsem montoval okna fakt kovanému komunistovi. Skoro jsem chtěl porušit svou zásadu kvalitně odvedené práce, ale vydržel jsem.@cnemo_cz Na vepřové jsem si ani nevzpoměl, ale taky dobrý. Vidím jen ty kamiony na hranicích Ukrajiny, které to točí směr Filipíny."Zaorálek: Výpadek exportu do Ruska můžou firmy nahradit Saúdskou Arábií a Filipínami" No jo, je to taky za rohem. To je fakt vůl.
8/27
2014
@Roman_Vanek @misunka @krivochcalek @masinko Obrazně řečeno, bojujete proti kuřeti s broskví a eidamem, ale souběžně ho sám servírujete.
Retweeted by Ales KratochvilJosef Jandač nominoval v #IceBucketChallenge D. Ratha, P. Kotta a K. Pancovou. "Aby z nakradených peněz přispěli na dobrou věc." TOP!!! 1/2
Retweeted by Ales KratochvilDámy! Takhle se to dělá! #selfie http://t.co/611vaMvduf
Retweeted by Ales Kratochvil
8/26
2014
@MiroslavYamato Navíc má pravdu, jen to pro svůj intelekt není schopen vysvětlit.U can check my #ASLIceBucketChallenge on https://t.co/Ua5W5tuLZm. My nominations are: @Leander paes, @BabisAndrej and Martina Cechova:)
Retweeted by Ales KratochvilVíte o rakovině tlustého střeva ? #ShitBucketChallenge
8/22
2014
@stary_mrzout Důležitý je mít tam víc blbců, člověk si pak myslí, že patří k té chytřejší skupině@JosefKokta Aha, už chápu dnešní titulek z idnes: "Když má Richard dobrou náladu, dělá psí kusy se samicemi i mláďaty"Kolik černochů je potřeba k vyvolání nepokojů? -1 @cernyhumor
Retweeted by Ales Kratochvil@FaktyCZSK Spíš díky jejich hmotnosti
8/21
2014
a kdo nemáte čas chodit do posilovny, co to zkusit třeba takto... :D http://t.co/DCUd1zKEtt
Retweeted by Ales Kratochvil
8/20
2014
Je to Courtois!
Retweeted by Ales Kratochvil.@JiRybar OK Je to tím, že se na záchod nedívají, než si sednou.Víte pánové, proč ženám tak moc vadí záchodové prkénko nahoře ? Já se to dozvěděl až snad po 10 letech manželství. A má to logiku !@zevloun Zas tak chytrý to není, berou asi jen weby ze seznamu, tak stačí, když @Zeitung_CZ naprášíme. @stary_mrzout@michaljurman vstanou noví bojovníci a po strastiplných letech v čele s vůdcem Jaromírem v sezoně 2026/27 dobudou extraligu zpět.Jen počkat!
Retweeted by Ales Kratochvil
8/18
2014
@MiroslavYamato A ještě navíc jsou tam Cradle of Filth !Může se hodit: když před „http://t.co/l9nYNTEGNu“ v adrese konkrétního videa doplníte „ss“, můžete si je stáhnout, když „gif“, zgifujete je.
Retweeted by Ales Kratochvil
8/17
2014
Krajčo v roce 2002 a 2005 podporoval ČSSD, v roce 2008 a 2010 ODS, v roce 2013 K.Schwarzenberga (TOP 09) a nyní ANO. http://t.co/5I5DVRYqgn
Retweeted by Ales KratochvilJestli neuhrajete Evropskou ligu, tak s váma končím minimálně na jeden den :)Žiju na jižní moravě a dnes jsem to v hospodě dostal dost sežrat. Díky #acsparta , je to super pocit, když se člověk stydí za Spartu.
8/16
2014
To šlo rychle. #Kvitová #Huml http://t.co/PPIkLKWalg
Retweeted by Ales Kratochvil
8/13
2014
@PavaliSabo Dáma nejsem, ale můžu doporučit Alsbikinis @JosefKoktaChcete vědět, kde se zrovna teď pohybují revizoři? Tůdle nůdle! Jen si pěkně kupte lístek, jako každý normální člověk. #NormalniJeNekrast
Retweeted by Ales Kratochvil@PavelBelobradek Ten pocit vítězství, když si člověk donese věc, kterou nikdy nevyužije a bude se na ni jen prášit. To moc dobře znám
8/12
2014
@richoleque Ale ta radost, když se do toho člověk pustí a uvolní třetinu kapacity disku.@OndrejNovacek Smutný konec, rád jsem tam jako kluk jezdil.@AnnihilatorCZ Exekuce za dluh na sociálním z doby, kdy mi ani jeden zákazník nezaplatil. Stačí?@pavelkout Tohle je něco co nikdy nepochopím, vysílání reklamy musí stát mnohonásobně víc, než výroba kvalitní reklamy.
8/11
2014
This made me laugh. :) http://t.co/rna98XKcxQ
Retweeted by Ales KratochvilSuším hromadu Babského ucha, skvělé antidepresivum, pomáhá na žaludek a taky krku při nachlazení, hotovej zázrak.@mmister Ještě můžeš pustit v jednom přehrávači originál bez zvuku a ve druhém jen zvuk. @milianriedel
8/10
2014
Ladislav Špaček si z Wikipedie mazal, že byl členem KSČ http://t.co/9xbd3511b1
Retweeted by Ales KratochvilShrnutí debaty s několika eurodotačními "insiders": typická míra "odklonění" je mezi 20-30%. Ale hlavní problém je, že "nestíháme čerpat".
Retweeted by Ales Kratochvil
8/9
2014
…. že bysme přestali vozit vajíčka, jabka, vepřový atd. tam a zase zpátky. Fakt to musel vymyslet až Putin?
Retweeted by Ales KratochvilJaký je rozdíl mezi vírou a náboženstvím? Zasloužím si vyšší mzdu je víra. Založení odborového svazu, abych to dokázal, je náboženství. :)
Retweeted by Ales Kratochvil
8/7
2014
ČSSD si právě neodhlasovala 40% kvótu pro ženy na kandidátkách, ale pro "osoby opačného pohlaví” - ženy mají opačné? https://t.co/mmDhv2BVkF
Retweeted by Ales Kratochvil40 procent žen na kandidátce je príma předsevzetí. Zrovna teď má ČSSD 43 poslanců a SEDM poslankyň.
Retweeted by Ales Kratochvil
8/6
2014
Cinske sestry pracujici ve spermobance jsou vecer asi dost uhonene... #nsfw http://t.co/qttHj94VHy
Retweeted by Ales Kratochvil
8/5
2014
.@sportCT Tak to aby už ČOV zahájil veřejnou sbírku peněz.
8/4
2014
"rozhodně není romské národnosti" Vy rasisti ! http://t.co/mMGwPJVJZS
8/3
2014
Velký prostor věnovala Davidu Lafatovi v dnešním vydání prestižní španělská Marca. http://t.co/A1LeySzkgp
Retweeted by Ales KratochvilZákon proti "Šmejdům" funguje, teď už se nikdo nachytat nenechá https://t.co/PPf3Q1fEnZ@mnumerato zneužil bych to a prodával brojlerky, chov je easy a hipsteři to nepoznají. "To není kuře, to je brojler!"@kober @RoBman79@Ales_Kratochvil Musím teda přiznat, že jsem v tom mnohem horší, než moje dcera (5 let). Před ní smekám klobouk.V 32 letech jsem konečně našel heslo, které mi sedí: "Trolling everywhere", ale nebylo to tak vždy, stálo to hodně odříkání.
8/2
2014
Já se měl narodit před 100 lety. Už jsem to mohl mít za sebou...
Retweeted by Ales Kratochvil1GB dat v USA s @vodafone_cz za 257.000,- Kc. Fakt nekecam! http://t.co/E3Y2cNEtMo
Retweeted by Ales KratochvilTahle fotka je prostě skvělá https://t.co/mjef0oPIcj
7/31
2014
Jakej má význam psát věci jako "frdel", případně "p*ča"? Všichni víme, že to má bejt prdel, píča a změna písmene z vás intelektuála neudělá.
Retweeted by Ales Kratochvil
7/30
2014
Kdyby si všichni lidi na světě stoupli vedle sebe, tak by vyplnili okres Pelhřimov. #měřítka
Retweeted by Ales KratochvilVůbec mě neštve odklikávát na každým webu souhlas s cookies. Cítím se hrozně ochráněnej. #ThanksEU
Retweeted by Ales Kratochvil
7/29
2014
"Vždyť to je na facku z každé strany huby, každý den v 7:00 ráno po dobu tří týdnů." :)
7/28
2014
Je to modré a plave to, co to je? Dítě z minulé sezóny.
Retweeted by Ales Kratochvila když už polezeme dolů, tak si dáme nějaký povzbudivý tweet https://t.co/tFlNMM1TBk
7/27
2014
@jindra_jan @lokutus Já Židy obdivuji. Ten smysl pro obchod je naprosto fantastický. Vše důležité ovládají... a to rozhodně nemyslím špatně.Zvracející manželka a já uklízím nádoby. Tak tohle je ta "Láska" jo ? Ano, tohle je ono.
7/26
2014
Testuji klec s papouškem na pianu, zatím u něj vede Robbie Williams - Feel a Michael Jackson - Earth Song.
7/25
2014
Chvilka poezie speciálně pro @SevcikPetr a další milovníky psů. https://t.co/kz514fxSU7Jako Google nikdy nemel dobre PR, ale pojmenovat pristi major verzi Androidu jednim pismenem L je hodne velkej fail i na Google.
Retweeted by Ales KratochvilMladík kupuje v obchodě kondomy a prodavačka se ho ptá: "Nechcete k tomu tašku?" "Ne,děkuji,ona není až tak škaredá"
Retweeted by Ales Kratochvil
7/24
2014
.@Telicka Špatný překlad, nebo fotbalu oba dva opravdu nerozumíte ?@Kamberak O víkendu jsem byl v Olešnici a městskou trávu sekaly 2 blondýny. Jak v nějakém paralerním vesmíru :)@veselovskyma Není zbytečně tvrdohlavý.
Retweeted by Ales Kratochvil#zajímavost Testy na přítomnost drog: - když si dáte k snídani makový závin, vyjdou vám pozitivně testy na opiáty http://t.co/HbByGK1Pbn
Retweeted by Ales KratochvilVýrok dne: "Na sjetině hlasování mám ANO, ale vím o tom, že jsem chtěl hlasovat NE" - říká poslanec #CSSD Ladislav Šincl #politika #vláda
Retweeted by Ales Kratochvil
7/23
2014
@MiroslavYamato Tak jasně, myslel jsem to na odlehčení. Pořád zůstává možnost výběru zaměstnání,ale jo je to asi jedinej relevantní argument@MiroslavYamato Dokážu si představit příplatky za rizikové pracoviště. Navíc je to sen každého kuřáka, možnost kouřit na pracovišti :)Ty motivační řeči od freelancerů jsou snad horší, než ty demotivační od politiků. Ne opravdu nemusím být nejlepší, chci jen uživit rodinu.Jak můžete tak suveréně tvrdit, kdo sestřelil letadlo? Infowars v největším rozkvětu a vy tady po pár dnech máte jedinej správnej názor.
7/22
2014
@paklis Doufám, že si ten pocit nechodíš dopřávat k regálům v supermarketech :)
7/21
2014
Teď mi navíc krachnul zdroj hulení.... nakonec si musím vystačit s bečkou medového piva a víkendem bez manželky... oh wait..!.@Telicka Tak to říká ren pravej ! @DVTVcz @MJureka#epic domácí scéna, když chystáte věci na prodlouženej víkend a vygraduje to tak, že manželka nejede...V belgickém městě se usadili Romové, starosta je vyhání hlasitou hudbou http://t.co/aw12D4VNZ2 via @iDNEScz
7/17
2014
Jsem chudý balkánský virus. Smažte prosím náhodných 50 souborů z vašeho disku a pak mě pošlete deseti svým přátelům. Děkuji.
Retweeted by Ales Kratochvil
7/7
2014
« Prev1234567

0